Wspaniałe spotkanie wyjątkowych KOBIET.

Dach Fabryki Pereł gościł niezwykłe kobiety. To spotkanie od kobiet dla kobiet. Joanna Położyńska, Marta Grzelczak, Paulina Nowak, Klaudia Mierzwińska i Małgorzata Krawczyńska wspólnie zorganizowały kobiece spotkanie.

Pokaz bielizny marki LiParie uświetnił to spotkanie. W kobietach jest siła, przyjaźń i piękno.

Zabiegi kosmetyczne w Koninie

KOSMOLIFTING

Japoński Kosmolifting twarzy to masaż, który wpływa relaksująco nie tylko na twarz, ale również na całe ciało. Jest połączeniem różnych technik refleksologii twarzy. Kosmolifting oddziałuje na mięśnie twarzy, które są częścią systemu mięśniowego całego ciała. Po serii zabiegów uzyskujemy efekt m.in. podniesienia owalu twarzy oraz redukcję obrzęków.

WALLNES THALASSO

Zabieg nawilżająco-detoksykujący z elementem masażu gorącymi muszlami LAVA. Muszle tygrysie występujące u wybrzeży Oceanu Spokojnego, zbierane, a następnie oczyszczane i polerowane stanowią idealne i naturalne narzędzie do masażu. Gładka powierzchnia muszli gwarantuje przeżywanie niepowtarzalnych wrażeń i doznań. Esencję zabiegu stanowi ciepło muszli połączone z manualnym masażem ciała oraz odpowiednio dobranym olejkiem. Masaż muszlami polecamy osobom, które w chłodne i ponure zimowe dni chcą poczuć się jak na egzotycznej plaży, odżywić i dogrzać ciało oraz zrelaksować umysł.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż bańką chińską opiera się na metodzie próżniowego zasysania skóry i tkanki podskórnej. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza rozszerza naczynia krwionośne i pomaga utrzymać odpowiednie ukrwienie, co pozwala na lepsze odżywienie tkanek i zapobiega tworzeniu się celulitu.

MASAŻ PAŁKAMI BAMBUSA

Przynosi ukojenie i pełne odprężenie, a przy tym wspiera prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Masaż bambusem wykazuje dobroczynny wpływ na umysł i ciało. Warto więc poddać się zabiegowi, by osiągnąć zadowalające rezultaty. Na czym polega masaż bambusem? Masaż bambusem jest masażem pobudzającym tkanki głębokie. Wykonywany za pomocą specjalnych kijków bambusowych, działa relaksacyjne oraz leczniczo.