Małgorzata Krawczyńska

Właścicielka

Moim marzeniem było zostać prezydentem dlatego ukończyłam Administrację. Ale dopiero gdy zetknęłam się marketingiem zrozumiałam co jest moją prawdziwą pasją. Od tej pory nie przestaję tworzyć nowych przedsięwzięć, którymi zarażam innych. Nie boję się wyzwań i trudnych tematów dlatego podjęłam decyzję o otwarciu salonu dla pań. Nie żałuję swojej decyzji.


Malwina

Kosmetolog

Cześć, mam na imię Malwina!

Z wykształcenia jestem magistrem kosmetologii. Skończyłam Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach na specjalizacji kosmetologia estetyczna, dzięki czemu mam szerszy pogląd na to jak właściwie łączyć ze sobą zabiegi tak, aby efekt końcowy był w pełni satysfakcjonujący dla moich klientek.

Specjalizuje się w zabiegach anti-aging. Kosmetologia jest również moją pasją od najmłodszych lat. Uwielbiam sprawiać, że kobiety czują się piękne i dobrze w swojej skórze. Ciągłe poszerzanie swoich kompetencji daje mi możliwość odpowiedniego doboru zabiegów oraz kosmetyków do indywidualnych potrzeb Waszych skór.

Podczas wizyty najważniejszy jest dla mnie komfort klientki, a największą nagrodą uśmiech i zadowolenie po skończonym zabiegu.

W wolnej chwili lubię spędzać czas ze swoją rodziną oraz zrelaksować się przy dobrej książce.


Emilia

Kosmetolog

Jestem Emilia, kosmetolog z wykształcenia ale przede wszystkim z zamiłowania. Chętnie zajmę się pielęgnacją Twojej skóry, niwelowaniem jej defektów, jak również zaproszę na chwilę relaksu podczas masażu.

Jestem również absolwentką szkoły wizażu. Wydobywanie i podkreślanie ludzkiego piękna za pomocą makijażu to moja pasja.

Moja praca pozwala mi się spełniać, a zadowolenie klientów utwierdza w tym, iż właściwie wybrałam drogę zawodową.


Paulina

Kosmetolog

Witam, z tej strony Paulina. Jestem pasjonatką zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, jak również rytuałów relaksacyjnych. Moim oczkiem są zabiegi anty-aging. Podchodzę do pracy z zamiłowaniem do holistycznego podejścia dla zdrowia i urody. Swój zawód traktuje jako chęć ciągłego rozwoju. Mogę śmiało powiedzieć, że praca jest moją pasją.

Swoją wiedzę pogłębiałam uczestnicząc w wielu szkoleniach, by poszerzać swoje horyzonty wiedzy na temat branży beauty. Na co dzień jestem uśmiechniętą i pozytywną osobą. Z łatwością nawiązuje kontakty, co sprawia że klientki w Fabryce Pereł czują się jak w domowym zaciszu.