photo

 

8 lutego 2019 odbyło się nasze kolejne, słynne Popołudnie Piękna. Są to cykliczne spotkania, które wypełniamy dużą dawką wiedzy, rozmowami, pokazami i degustacją Prosecco. Wraz z zaproszonymi specjalistami, z którymi wdrażamy kolejne nowości, prowadzimy ciekawy panel pokazowy i dyskusyjny. W kobiecym towarzystwie każda z uczestniczek ma możliwość uzyskania porady na nurtujący ją problem i rozmowy z doświadczonym kosmetologiem lub zaproszonym specjalistą.

Wraz z ze specjalistkami z Chrissie Cosmetics Laboratorium Vivipharma Polska i Welloxy Weroniką Słupek i Kingą Pazik przeszłyśmy praktyczne i teoretyczne szkolenie w zakresie infuzji tlenowej ciała, skóry głowy i twarzy. Przetestowałyśmy możliwości, jakie daje ta metoda, aby wiedzieć, że oferujemy Wam najlepsze, najzdrowsze i najbardziej skuteczne rozwiązania. Dziękujemy również za przybycie Pani beacie Adamczyk, która jest nieocenionym i renomowanym doradcą na rynku SPA i beauty i towarzyszy nam od samego początku otwarcia Fabryki Pereł.

Informujemy, że Popołudnia Piękna w Fabryce Pereł mogą być organizowane na Wasze życzenie. Zaproście swoje koleżanki. Spędzicie razem piękny czas.

Na spotkaniu zaprezentowaliśmy naszą nowość-infuzję tlenową. Etapy tego zabiegu to: peeling, tlenoterapia, infuzja tlenowa, maska, masaż refleksologiczny kamieniami, serum wprowadzane za pomocą infuzji. W naszym menu możecie go szukać pod nazwą Biotherapy Luxury Gold. Kuracja dobierana jest indywidualnie do potrzeb cery: odżywcza, liftingująca lub rozjaśniająca. Wykonujemy o w dwóch wariantach: na twarz oraz twarz+skóra głowy. Taki zabieg w Koninie wykonywany jest tylko w Fabryce Pereł!