Zasługujesz
na bycie
perłą

Symbol czystości, tajemnicy, bogactwa. 

Perły – najbardziej niezwykłe, mistyczne, drogocenne klejnoty świata, towarzyszyły ludzkości od tysięcy lat, inspirując mędrców, pisarzy, artystów, malarzy. Mimo wielu legend i przypisywanych im znaczeń, kojarzą się głównie z kobiecym pięknem.
Doświadczeni

specjaliści

naturalne

kosmetyki

nowoczesne

wyposażenie

o nas

Fabryka pereł

"Stworzona przez kobiety"

Koncepcja salonu Fabryka Pereł rodziła się w mojej głowie przez cały ostatni rok czyli od momentu powstanie Fabryki Diamentów w październiku 2017r. Rodziła się przez Was, przez kobiety z którymi rozmawiałam na czerwonej sofie. Mówiłyście o swojej potrzebie bycia w salonie urody stworzonym w sposób idealny. I jest… Stworzyłam dla Was Fabrykę Pereł. Stworzyłam ją z Wami.

Jest to salon urody z  menu opartym  o terapie i zabiegi  Anti-aging w szerokim tego słowa znaczeniu. Przeważnie Anti-aging kojarzy się z zabiegami odmładzającymi  a tak naprawdę to kompleksowe dbaniem o sferę psychofizyczną człowieka, kompleksowe oddziaływanie na wszystkie sfery życia, zachęcanie go do aktywnego działania, zwracanie uwagi na zdrowe odżywianie, stosowanie technik relaksacyjnych, ruch fizyczny, używanie antyoksydantów, unikanie toksyn. Miejsce jakim jest Fabryka Pereł idealnie się wpasowuje w tą filozofię i skupia na oferowaniu zabiegów ale również edukuje  w kontekście: ZACHOWAJ URODĘ I ZDROWIE.

Zabiegi jakie oferuje Fabryka Pereł są wyjątkowe i dostarczają niezapomnianych doznań. Ale to nie wszystko! Dają coś czego każda kobieta oczekuje od salonu urody. Efekt!

Drogie Panie, bądźcie perłami…

Małgorzata Krawczyńska

galeria
kontakt

Rezerwacja:

607 086 412

Kościuszki 13A/16
62-500 Konin

Pon – Pt 9:00 – 21:00
Sob 8:00 – 18:00

Zostaw kontakt  - oddzwonimy!